Promo na 4. sérii

29. července 2008 v 16:54 | magdushka |  Promo videa a promo fotky

Komentáře k nové promo fotce...


Nejdříve něco od Nicka Santory a budoucnosti seriálu. Poté pár vět od herců.

Zpráva od Nick Santora zní takto:
" Budeme dělat Prison Break tak dlouho, dokud to po nás bude televizní společnost FOX chtít......ale když nás neosloví pro 5. nebo 6. sérii, tak už to bude konec naší cesty.
Ale my scénáristé a producenti se o tyhle věci nestaráme. Děláme seriál jak nejlíp umíme a koukáme co se stane. Televize se k nám chová skvěle a jsou to naši partneři - budeme pro ně pracovat tvrdě, dávat jim seriál na který budou doufáme pyšní a uvidíme co se stane. Takhle je to u každého seriálu. Začnete to vysílat a doufáte v nejlepší."
Takže v podstatě nic nového, ale jelikož FOX Prison Break neuvedl do svého plánu pro příští rok, může být tato sezóna opravdu poslední. Jediné co by to možná mohlo změnit je vysoká sledovanost čtvrté série. Můj názor je, že by seriál měl skončit po čtvrté sérii, která doufám důstojně uzavře celý příběh. A co si myslíte vy můžete napsat do komentářů;-)
Dále tu máme pár nadšených vět od Williama Fichtnera, který je nadšený ze 4.série a dodává: " Scénáristé napsali opravdu skvělé postavy". Jediné na co se ptá scénáristů je to, zda-li pro něj bude další děj výzvou - drogová závislost a postrádání manželky.
Narozdíl od něj se Jodi Lyn O´Keefe obává, že její postava může být ve čtvrté sérii zabita. " Nikdy nevíte co se mi stane. Pořád kontroluju, jeslti nejsem mrtvá. Kontroluju každý scénář, který dostanu. Nejdřív kouknu na první stránku, jestli je mé jméno na cast listu a potom pročtu všechny moje scény abych zjistila, jestli se mě nechystají zabít. Mám trochu obavy. "
Dále nám také prozradila, že může mít malý románek s T-Bagem. Možná se tak dočkáme dvou týmů - dobrého a zlého - Susan B. a T-bag proti Michaelovi a Sáře:-)
A poslední zprávou (určete si jestli dobrou nebo špatnou) je, že spin-off Prison Break: Cherry Hill opravdu bude.
.. plus zdroj: http://www.prison-break.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama