Rozhovor s Wentem o 4. sezóně

31. srpna 2008 v 17:50 | magdushka |  Rozhovory
CO? Rozhovor s Wentem o čtvrté sérii
KDY? Srpen 2008
KDE? Rozhovor byl poskytnut pro Los Angelský časopis PB
..tentokrát byl poskytnut rozhovor o 4. sérii s Wentworthem Millerem.. prozradil něco málo o čtvrté řadě, návratu Sáry a také o budoucnosti seriálu. On sám si přeje znát osud seriálu a své postavy co nejdříve a nechce svůj život spojit jen s postavou Michaela Scofielda, ale také ví, že má vše v rukou televize.

IGN: Váš seriál se každou sezónu opravdu mění, což musí být pro herce dobré.
Miller: Yeah, myslím že je to jedna z našich silných stránek. Jednou z věcí, kterou jsme známí je to, že se nebojíme vyhodit to, co jsme udělali a začít každou sezónu od začátku. A čtvrtá sezóna vyjímkou, není to už útěku z vězení, ale o tom, dostat se dovnitř.
IGN: Vztah mezi bratry se také pořád mění.
Miller: Ano, je to opravdu velmi zajímavý vývoj mezi Michaelem a Lincolnem - něco jako, který z nich je starší brácha? Cítím se jako v první sezóně, i když je Michael mladší bratr, on byl ten, který měl plán.........on dával rozkazy. A pak v druhé sezóně, když se Michael musel vypořádat s emotivními a psychologickými problémy a zmařenými životy, které útěk z vězení doprovázel se Lincoln stal tím, kdo to celé vedl a byl tu pro svého bráchu.
IGN: Minulá sezóna skončila pro vaší postavu s velkou motivací.
Miller: (Smích) Yeah, yeah. Misí pomstít Sářinu smrt!
IGN: Můžete nám říct jak se dávala čtvrtá sezóna dohromady?
Miller: S novou sezónou jsme začali měsíc po skončení třetí řady, napsali jsme hodně odlišných dějových linií a věci se rozběhly. Sára se vrací zpátky - zdá se, že už to ví každý, myslím, že to není spoiler. Je zpátky v první epizodě a máme tu A-Team složený z - Michaela, Lincolna, Sáry, pár starých známých a také nových chlapů, kteří se rozhodnou zůstat a bojovat proti Společnosti a celému spiknutí. Nechtějí celý život jen utíkat, protože pochopí, že se s tím nedá dál žít. Takže tak trochu budou pracovat pro vládu, aby se dostali na kloub tomuto spiknutí.
IGN: Postava Jodi Lyn O'Keefe byla vaším cílem, ale ukázalo se, že neudělala to co jste myslel. Jak si jí teď budete všímat?
Miller: To je zajímavá změna. Myslím, že postavy Gretchen a Kellermana byly drsné a vražedné, ale byly to loutky. Někdo opodál tahal za nitky a myslím si, že se v této sezóně Michael a Lincoln rozhodně jít právě po nich.
IGN: Co jste si myslel, když jste se dozvěděl, že je Sára zpátky?
Miller: (Smích). Vypadalo to, že už s tím je konec! Ale myslím, že to dává smysl. Myslel jsem si, že je důležitá část příběhu a její odchod mi přišel jako chyba. Protože je opravdu, alespoň pro mojí postavu, důležitá a přirostla mi k srdci. Bez ní, kráčel opravdu po velmi temné cestě. Na konci třetí sezóny si Michael vypočítal, že když se tunel zřítí, někoho to zabije. Až se Sára vrátí bude zajímavé, jestli je Michael pořád muž kterého milovala? Jestli je někdo, koho může stále poznat? Jestli je hoden tomu, co nabízí? Takže jsem nadšen těmito možnostmi a miluji práci se Sarah, je to jedině plus.
IGN: Nejenže se mění spád seriálu, ale mění se i lokace, kde se seriál natáčí. Pomáhá to seriálu, udržet ho pořád novým?
Miller: Absolutně. Prostředí bylo vždycky klíčem k úspěchu. V první sezóně jsme měli luxusní Joilet State Penn kousek od Chicaga. Místo, které bylo bohaté svojí historií, atmosférou a myslím, že nám dodávalo správnost a uvěřitelnost. Protože seriál je fantastický - bylo tu trochu blbostí, ale díky natáčení ve skutečném vězení to přišlo normální a uvěřitelné. Ve druhé a třetí sezóně nám Dallas nabídl opravu drsné prostředí. Otevřenou krajinu, horko, prach a mouchy. Vypadalo to, že život venku je horší jak ve Fox River. A se všemi těmito věcmi jsme se museli vypořádat. A konečně čtvrtá sezóna, jsem nadšený z LA, protože to je domov (Smích). Je to skvělý pocit, ležet večer ve své posteli.
IGN: Producenti ze začátku říkali, že seriál má plán na tři roky. Stávka to očividně změnila zkrácením třetí sezóny. Kam podle vás Prison Break směřuje? Myslíte, že je to seriál, který může dál pokračovat?
Miller: Uvidíme. Vždycky jsem říkal, že je tu začátek, střed a konec v seriálu jako je Prison Break, ale také jsem říkal to, co chtěli dělat....protože to je televize a když se najde něco, co funguje, chtějí aby to pokračovalo. Všechno co chtějí je přijít na to,jak nás dostat do dodávky, vozit z města do města a řešit zločiny(Smích). A čtvrtá sezóna vypadá trochu jako by se jim to povedlo, což znamená že se možná potenciálně dočkáme další řady nebo dvou. Osobně bych chtěl znát osud mojí postavy co nejdřív. Tenhle seriál opravdu miluju, ale jsou tu i ostatní věci, které chci dělat a nechci riskovat to, že budu nadosmrti Michael Scofield.
zdroj: prison-break.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama